Підвищення кваліфікації педагогічних працівників здійснюється відповідно до нормативних вимог.  Вчителі, які проходитимуть атестацію, завчасно знайомляться з критеріями атестації. Кожен вчитель, що атестується, складає індивідуальний план атестації. Готують  творчі  звіти з  використанням  ІКТ про результативність  своєї роботи протягом звітного періоду та під час атестації.  Матеріали щодо роботи у звітний атестаційний період оформляються   в друкованому та електронному вигляді та зберігаються у    кабінеті районного методичного кабінету та  директора школи.   Існує план проходження курсів підвищення кваліфікації на поточний навчальний рік та перспективний план на п’ять років. Курси підвищення кваліфікації педагоги закладу проходять своєчасно та в повному обсязі, що підкріплюється відповідним свідоцтвом.  Курсова перепідготовка відбувається планово з урахуванням умов навчально-виховного процесу, побажань педагогічних працівників щодо змісту, методів, форм проходження курсів.

Паралельно з плановими курсами  вчителі проходили спецкурси за напрямками:

Турянська О.М. - «Викладання додаткових тем з математики (відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти» - з 13 січня по     20 лютого 2014 року;

Аршава Ю.В. – « Трудове навчання»-  з 02 червня  по 27 червня 2014 року;

Деревянко С.М. -  «Упровадження в освітню практику початкової школи інноваційних педагогічних технологій» з 12 травня по                              20 червня 2014 року.

Навчальний рік

За планом

Пройшли           курси

2011/2012