Аркадівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області

(назва закладу)

Рік заснування

1964

Директор школи

Костенко Олена Петрівна, освіта вища, за фахом вчитель математики, має першу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 01.09. 2015 року.

Контингент учнів

У школі навчається 28 учнів, з них учнів 1-4 класів – 17 чол., 5-8 класів – 11

Мова навчання

Російська.

Профільне навчання

Профільного навчання немає.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 9 педагогів, з них 5 чол. мають вищу освіту, 2 чол. – середню спеціальну, 2 чол. – рівень бакалавра. Вищу кваліфікаційну категорію мають 0 чол., І кваліфікаційну категорію – 1 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 2 чол., категорію „спеціаліст” – 6 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (17 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (6 дітей, позбавлених батьківського піклування). За рахунок батьківської плати харчується 3 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Розвиток творчих здібностей учасників навчально-виховного процесу засобами інноваційних педагогічних технологій».

У конкурсі «Учитель року» брали участь 2 учителі, з них: у 2010 році – Дерев’янко С.М., у 2012 році - Кривогуз О.Г.;

У виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій в 2011-2012 навчальному році– 4 вчителі, з них: робота  вчителя математики Костенко О.П.  у 2012 році нагороджена Дипломом ІІІ ступеня; у 2012-2013 навчальному році - 3 вчителі, з них робота Костенко О.П. стала переможцем районного етапу, 2013-2014 н.р.- робота Василенко Є.С. була відібрана на обласний етап, тема роботи : «Твори українських художників  як засіб патріотичного виховання школярів на уроках образотворчого мистецтва.» В 2014/2015 навчальному році було подано 3 роботи, роботи вчителя математики Костенко О.П. та вчителя історії Луньова С.М. стали переможцями районного етапу. Робота Луньова С.М. нагороджена Дипломом І ступеня.

Гурткова робота

В школі працює комп’ютерний гурток.

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу 11 учнів та 2 вчителя із сусіднього села Нижній Бурлук і 4 вчителі з селища Шевченкового. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 8 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (4+1 ПК), спортивний зал, гімнастичний та футбольний майданчики.

Бібліотечний фонд налічує –  5890 примірники художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін.

Учні школи беруть активну участь у районних заходах: спартакіадах „Спорт протягом життя”, „Малі олімпійські ігри”.

Учні школи беруть активну участь у заходах Будинку дитячої та юнацької творчості. З них стали переможцями конкурсів:

-  Зимові композиції «Зимовий вернісаж» колектив 1 класу, вчитель Кобзарьова Л.В.;

-  Конкурс  малюнків  «Мої права та обов’язки.»  Терехов  Р,  учень  7  класу,  вчитель  Василенко  Є.С.; диплом ІІ ступеня

-  Конкурс  малюнків « Майбутній захисник» Перехов Р.,  учень 7  класу,  керівник  Василенко  Є.С.; переможець

-  Конкурс « Дружать діти на планеті», Корх С., учень 8 класу., вчитель Костенко О.П.;

-  Конкурс «Писанковий рай» учні 2 класу, вчитель Кобзарьова Л.В., диплом І ступеня.

2013-2014 н.р.

- конкурс малюнків «Наша мрія – вода чиста, земля красива» - І місце в районному етапі посів учень 1 класу Набойченко Дмитро;

- виставка робіт «Новорічна композиція» - І місце в районному етапі посів колектив учнів школи;

- конкурс малюнків «Зима-чарівниця» - І місце в районному етапі посіла учениця 9 класу Пономарьова Наталія;

- виставка писанкарства «Різдвяна писанка» - І місце в районному етапі посів колектив учнів школи;

- конкурс малюнків «Любі мами»- І місце в районному етапі посіла учениця 9 класу Пономарьова Наталія;

- виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Знай та люби свій край»- І місце в районному етапі посів учень 8 класу Терехов Роман;

- виставка-акція «СОС-вернісаж»- І місце в районному етапі посіли  учні 5 класу;

- виставка писанкарства «Українська Великодня писанка» - І місце в районному етапі посів колектив учнів школи;

2014-2015 н.р.

приймали участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіадах:

фізика -             ІІІ місце (Терехов Роман)

математика  - ІУ місце (Терехов Роман)

- приймали участь у районнному етапі МАН "Фразеологізми у мові сучасних ЗМІ" - Терехов Роман

-  учень 9 класу Терехов Роман переможець Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації "Історія України і державотворення". Робота на тему: "Внесок Пилипа Орлика у формування українського державотворення"

2015/2016 н.р.

- районний конкурс малюнків "Мирне небо - щасливе життя" - І місце в районному етапі посів учень 6 класу Бугайов Владислав;

- Всеукраїнська експедиція учнівської молоді "Моя Батьківщина Україна"- І місце в обласному етапі посів учень 6 класу Бугайов Владислав;