ІІ семестр 2015/2016

26.01 – тематична виховна година до Дня Соборності України

1.  Проведені тематичні заходи, пов’язаних із проголошенням Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки:

- уроки з історії України: «Українці у боротьбі за створення власної держави» (5-8 кл.)

- години спілкування:  «Сонце Соборності» (5-8 кл)

- бесіди, висвітлення подій, «Соборна Україна – одвічна мрія народу» (1-8 кл.)

1. Оформлення у  бібліотеці тематичної виставки літератури, творів мистецтва, історичних документів за темами: «Україна: історія і сьогодення», «22 січня – День Соборності України».

28.01 – тематична виставка літератури до Дня пам’яті героїв Крут

1.  Проведені тематичні заходів, присвячених вшануванню пам’яті Героїв Крут:

-  уроки з історії України: «Українське розстріляне відродження»

- уроків пам’яті: «Їм було лише шістнадцять»

- годин спілкування, бесід: «Трагічна сторінка української історії на шляху до незалежності України»

2. Оформлення в шкільній бібліотеці тематичної виставки художньої літератури, творів мистецтва, історичних документів, присвячених подіям під Крутами, за темами: «Вічна пам’ять героям», «Героїчні сторінки в історії українського народу»

03.02 – Виховний захід до Дня визволення Шевченківщини

05.02.16 - Зустріч з представниками Шевченківського РЦЗ

(Гасс К.Ю., Коржевич М.Г.)

Зустріч з представниками Шевченківського РВ КВІ

(Єрецька М.Ю., Слюнкін В.В.)

10.02 – тематичний урок історії до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Відповідно до листа № 41 від 10.02.2016 року та Плану  заходів щодо підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (15 лютого). В школі проведені такі заходи:

1. Тематична лінійка: «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану».
  2. Виставка історичних документів, фотоматеріалів: «Наші земляки – учасники бойових дій на території Республіки Афганістан»
  3. Бесіди: «Афганська війна – як це було?», «Події Афганістану на сучасний погляд» (5-8 кл.)
  4. Виховні години : «Шляхами спогадів учасників бойових дій в Республіці Афганістан» (1-8 кл.)
  5. Виставки малюнків: «Мій біль Афганістан» (1-8 кл.)
  6. Демонстрацію документальних та художніх фільмів на «афганську тематику».(5-8 кл.)
  7. Фотовиставка «Наші земляки - учасники бойових дій на території Республіки Афганістан» (на базі шкільної бібліотеки)

19.02.- Година спілкування з підготовки та відзначення подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам яті Героїв Небесної Сотні

План заходів

з підготовки та вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні